8 things, what to talk about with a boy on a 1st date

22. july 2014 at 18:11 | apiii |  love&sex.
Vsadím se, že jste už někdy v takové situaci byly holky. Vždy když máte s klukem první rande, tak jsou stresy a bojíte se, co říkat, o čem se s tím klukem bavit a máte strach, že se mu třeba budete zdát tichá, nebo divná. Našla jsem tu pro vás 8 témat, o čem se bavit s klukem na prvním rande.


1. Hudba - zeptej se ho, co poslouchá. Naslouchej mu a dělej, že tě to zajímá. Pokud tenhle styl hudby neposloucháš, tak budeš znát nový styl a třeba si ho zamiluješ, jako toho kluka.
2. Sport - je to přece jenom kluk a kluci mají většinou sport rádi. Zeptej se ho, co dělá za sport, na jeho nejoblíbenější tým, hráče a na nějaké zajímavosti jako jak dlouho ho hraje apod.
3. Film - Zkus se ho zeptat, jaký je jeho oblíbený film a jaký herec v tom hraje. Třeba budete mít stejného oblíbeného herce, nebo dokonce i film.
4. Budoucnost - Můžete řešit, jaký je jeho sen. Kým chce být, jestli se bude chtít někam chtít stěhovat, co si představuje za 10 let apod.
5. Škola - Je to sice ne dost oblíbený téma, ale i tak se ho můžete ze zajímavosti zeptat třeba na to, kam chce jít na školu, nebo na jeho prospěch ve škole.
6. Rodina - Zeptej se ho třeba, jestli má sourozence, domácí zvíře, jak se jmenují, kolik jim je. Bude si pak myslet, že se o něj zajímáš a to je dobře. Navíc ho tím ještě líp poznáš.
7. Koníčky - Každý máme své koníčky a v tomto tématu se líp poznáte a najdete. Možná budete mít stejné záliby, což může znamenat začátek něčeho krásného.
8. Místo, kde se právě nacházíte - Jste například v restauraci- zeptej se ho, proč vybral zrovna tento podnik a jestli se mu líbí. Možná tím rozvine nějaký téma a začne vyprávět příběh.

Snad vám tyto rady a tipy nějak pomohly.
Kopírujte se zdrojem, děkuju.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama