July 2014

Pause on 2 weeks

28. july 2014 at 13:35 | apiii |  blog news.
Tak se omlouvám, dneska už nestihnu přidat jiný článek, než je tento, protože brzo odjíždím na tu Ukrajinu a ještě nemám ani dobaleno, takže se s vámi musím rozloučit na dva týdny. Bude mi to tady docela chybět a moc se mi tam nechce, ale musím, takže s tím nic nenadělám:(:D. Těším se už, až přijedu, užívejte si prázdniny, přeju vám krásný počasíí a nezlobtee :D, až přijedu tak přidám určitě článek s fotkama a nějakýma zážitkama. Tendle článek nemůžu ani nijak graficky upravit, protože mi hrozně blbne internet, fakt nevím proč, za což se taky omlouvám. Tak brzo u dalšího článku, snad to brzo uletíí!:D:)

My 3 top movies

27. july 2014 at 11:30 | apiii |  films&series.
Ahojahoj, dneska jsem se Vás rozhodla seznámit se třemi nejlepšími filmy na celé planetě Zemi!:D Dělám si srandu, jen s mými třemi nejoblíbenějšími. Tak snad se vám článek bude líbiit, nad dvoumi posledními jsem se totiž rozhodovala dost těžce,enjoyy:D
No, takže moje úplně nejoblíbenější postava, prostě top z topů:D , je Spider-man. Je mi tím pádem fakt jedno, který díl, jestli The Amazing, nebo kreslený, pro mě je prostě všechno se Spider-manem úplně nejlepší. Všechny díly jsem viděla nejmíň 5x a hrozně se mi tam vždy líbil ten herec:D, hlavně v The Amazing:D. Je to pro mě prostě taková klasika z dětství. Nebudu sem psát o čem to je, protože to asi všichni víte. Vyjádřim se jen k poslednímu dílu, což je ''The Amazing Spider-man 2''. Na tom jsem byla v kině na premiéře a už to absolutně není jako to, co bývalo. Tím nechci říct, že se Spider-man nějak zhoršil, nebo tak. Stejně to byl úžasný film, ale ty starší díly jsou lepší. Musím ale přiznat, že jsem u toho filmu 2x brečela a to u filmů skoro nebrečim, ani u Titanicu:D. Upozorňuju na spoiler Brečela jsem, když umřela Gwen (přitelkyně Spider-mana). Ona totiž padala a on už za ní pustil pavučinu, ale prostě to bylo tak hnusně udělaný, že to nestihl o jednu sekundu:D. Byla už nad zemí malinko a on ji chytil, ale stejně s sebou úplně práskla o tu zem. Mě dostalo, když k ní přišel, vzal ji do náruče, brečel a řekl ''Gwen, bez tebe to nezvládnu.''. Kamarádi se mi smáli:D Ten film neprožívali ani z poloviny jako já :D pff.

First normal blog design » grey fashion /1

25. july 2014 at 16:00 | apiii |  blog news.
Tak jak jste si asi mohli všimnout, na blogu je nový design. Dneska jsem přemýšlela o tom, o čem napíšu, pár nápadů jsem měla, ale pak mě náhle napadlo, že bych mohla vytvořit nějaký layout, jelikož tamten byl totálně obyčejný, vlastně nebyl ani tvořený, byly to jen nastaveniny na blogu. Tak jsem prostě otevřela photoshop a napadnul mě takovýdle ''webovský'' styl. Jsem s tímto layoutem spokojená, příjde mi docela elegantní a ty šedivý barvy se mi líbí. Jak se líbí vám? Jinak děkuju, že si čtete moje články, dost mě potěšily komentáře, i návštěvy:).

Tak zas u příštího článkuu,

The fault in our stars & Looking for Alaska

24. july 2014 at 12:32 | apiii |  books.
Dnes mám chuť se sem vypsat o knížkách od Johna Greena a napsat vám, jak jsou úžasný. Tyto dvě knížky jsem doopravdy sama četla a řeknu vám, že to byly snad ty nejkrásnější knížky, který jsem přečetla za celý život. John Green je podle mne opravdu skvělý spisovatel, který se úplně umí vžít do role té postavy a píše neuvěřitelně citově. V těch knížkách, hlavně ve ''Hvězdy nám nepřály'', je taky hodně krásných romantických věcí, proto to taky většinou čtou holky no. Dám vám sem taky nějaký pěkný citáty z těch knížek, abyste měli představu o dokonalosti.

Nejdřív Vám tedy předstávím knížku ''Hvězdy nám nepřály'', která se začala prodávat o něco dřív, než ''Hledání Aljašky'' a je u většiny holek i oblíbenější. Tato knížka je vlastně celá o lásce, nečekaně, a o nemoci, rakovině. Nebudu tu moc psát, co v ní je, abych to tu nespoilovala těm, co si to ještě nečetli. Jen vám sem napíšu nějaký ty citáty. Kdyby se vám ta knížka podle nich náhodou nějak zalíbila, tak jí můžete koupit za 200-300 Kč, kdekoliv v knihkupectví. Momentálně se tato knížka prodává ale s jiným obalem, a to je tento.

,,Miluju tě a nehodlám si odpírat prostý potěšení říkat pravdu. Miluju tě a vím, že láska je jen výkřik do prázdna a nevyhnutelně přijde v zapomnění, že jsme všichni odsouzení k záhubě a nastane den, kdy se všechno naše snažení obrátí v prach, a vím, že slunce pohltí jedinou zemi, kterou budeme mít, a miluju tě.''

,,Bez bolesti by člověk nepoznal radost''

,,A já jsem se zamilovala tak, jak člověk usíná: pomalu a pak najednou docela.''


3 Miley Cyrus outfits no1 » celeb outfits

23. july 2014 at 13:00 | apiii |  celeb outfits.
Dnes jsem se rozhodla, že přidám nějaké outfity celebrit a jako první mě napadla Miley, protože má takový ten 'moderní styl', jak v dnešní době teenageři nosí. Našla jsem pár takových zajímavých outfitů a nemohla jsem jim odolat, tak doufám, že se budou líbit i vám. Jelikož byly nějaké věci až moc drahé, tak jsem se snažila najít i nějaké podobné, levnější speciálně pro to, kdyby jste něco chtěli. Tak enjoyyyy
1. První tu je dost neobyčejný a módní outfit, který Miley na sobě měla 25.června 2014, když nakupovala ve Studio City. Měla na sobě Elizabeth and James Lars Leather Overall za 14 810 Kč, pruhovaný, krátký top a zlaté Air Maxky za 2 883 Kč. Kabelku a náušnice Chanel, které nikde na internetu k prodeji nenajdete. Našla jsem úplně podobný top tomu jejímu zde za 164 Kč a monteráky za 1 038 Kč. Outfit je jinak dost stylový a Miley má fakt originální styl.

8 things, what to talk about with a boy on a 1st date

22. july 2014 at 18:11 | apiii |  love&sex.
Vsadím se, že jste už někdy v takové situaci byly holky. Vždy když máte s klukem první rande, tak jsou stresy a bojíte se, co říkat, o čem se s tím klukem bavit a máte strach, že se mu třeba budete zdát tichá, nebo divná. Našla jsem tu pro vás 8 témat, o čem se bavit s klukem na prvním rande.

for you.

21. july 2014 at 14:11 | Api
tutorials { some tutorials for you }
opinions { my opinions for you }
love&sex { some love tips for you }
others { other things for you }

fashion.

21. july 2014 at 14:07 | Api
my outfits { my own outfits }
some outfits { some outfits from internet }
celeb outfits { celebrity outfits }
red carpet { outfits on red carpet }
shopping { my shopping }
styling tips { some styling tipes for you }
designers&models { some information }
trends { current trends }
wishlist { my fashion wishlist }

me&blog.

21. july 2014 at 14:05 | Api
journal { my diary, feelings }
thoughts { just my thoughts }
photodiary { diary with lots of photos }
blog news { some new information about blog }